Sąlygos ir taisyklės

PREKIŲ ĮSIGIJIMO EIGA DURYSNAMUI.LT SVETAINĖJE:


 1. Išsirinkite norimus produktus, jų komplektaciją ir/ar paslaugas į krepšelį. Prieš rinkdamiesi prekes/paslaugas patariame prisijungti prie mūsų sistemos, tokiu būdu net nepatvirtinę savo užsakymo galėsite matyti savo pasirinkimus prisijungdami kiekvienąkart prie sistemos.

 2. Duomenų suvedimas.

  2.1. Paklausimo patvirtinimas niekaip Jūsų neįpareigoja prekes įgyti.

  2.2. Paklausimo gavimas yra vertinamas, kaip Jūsų užklausa, kurią mūsų vadybininkai perskaičiuos, patikrins ir profesionaliai įvertins. Jei neturite specialistų, kurie gali tiksliai apskaičiuoti reikiamų medžiagų kiekius, rekomenduojame prieš tvirtinant paklausimą, skiltyje Papildomos pastabos“ surašyti kuo daugiau duomenų apie Jūsų perkamų durų išmatavimus ir komplektaciją:

  - lauko durų matmenys nurodomi ne angos, o išoriniai durų staktos aukštis, plotis, gylis/storis (pagal sienos storį arba pasirinktinai vertinant tolimesnę pasirinktą sienos apdailą).

  - durų su viršlangiu, šaliduriu ar šonine vitrina matmenys nurodomi pilnos konstrukcijos, pageidaujamas viršlangio, šalidurio ar šoninės vitrinos tipas pasirenkamas prieduose.

  - jei pasirinktoje komplektacijoje nėra papildomų priedų, kuriuos pageidaujate įsigyti už papildomą kainą, pasirinkite pageidaujamus priedus iš mūsų pateikto sąrašo. Jei nerandate norimo priedo sąraše, ar nepakanka laukelių visiems priedams surašyti, surašykite savo pageidaujamus priedus laukelyje "Papildomos pastabos".

 3. 2.3. Užsakymo priėmimas ir vykdymas. Per 2 darbo dienas po Jūsų užsakymo priėmimo su Jumis susisieksime Jūsų nurodytu telefonu. Jei Jūsų užsakymas mums bus aiškus, Jūsų nurodytu el. paštu gausite Užsakymo patvirtinimo lapą su prekių ir paslaugų komplektacija, Užsakymo įvykdymo terminu, avanso mokėjimo dydžiu.

 4. Patvirtinate užsakymą sumokėdami Užsakymo patvirtinimo lape nurodyto dydžio avansą:

  - pavedimu į užsakymo patvirtinimo lape nurodytos įmonės sąskaitą;

  - grynais pinigais laukodurys.lt ar kambariodurys.lt nurodytose oficialiose parduotuvėse. Mokėdami grynais pinigais su savimi turite turėti užsakymo patvirtinimo formą, pagal kurią parduotuvės vadybininkas sudarys atskirą Užsakymo sutartį. Mokant grynais parduotuvėse visą tolimesnę atsakomybę už užsakymo vykdymą prisiima sau parduotuvė, su kuria sudarėte sutartį. Prekių kainos negali būti didesnės nei šioje internetinėje svetainėje. Mes patvirtiname, kad su laukodurys.lt skelbiamomis parduotuvėmis turime sudarę atstovavimo sutartis.

  Avansą sumokėti pageidautina per 3 darbo dienas nuo Užsakymo patvirtimo lapo gavimo ar atskiros sutarties pasirašymo dienos. Nesumokėjus avanso užsakytos prekės neperduodamos gamybai, sumokėjus avansą vėliau mes pasiliekame sau teisę vienašališkai keisti užsakymo įvykdymo terminus ir/ar užsakytų prekių kainas. Nesumokėjus avanso per 10 darbo dienų nuo užsakymo patvirtinimo išsiuntimo datos, užsakymas yra anuliuojamas.

 5. Apie prekių pagaminimą / pristatymą į mūsų sandėlius būsite informuoti Jūsų nurodytu el. paštu ir (ar) telefonu. Ši data yra laikoma užsakymo įvykdymo data nepriklausomai nuo to, kada Užsakovas prekes pasiims ar tos prekės fiziškai bus pristatytos Užsakovui. Jei prekių pagaminimo / pristatymo data dėl objektyvių priežasčių yra perkeliama, įsipareigojame apie tai Jus informuoti telefonu SMS žinute ar skambučiu.

 6. Galutinis atsiskaitymas už prekes yra privalomas prieš prekių atsiėmimą / išsiuntimą užsakovo adresu. Užsakovas privalo pilnai atsiskaityti už Prekes per 5 darbo dienas nuo informavimo apie prekių pagaminimą / pristatymą į mūsų sandėlius datos. Neatsiskaičius per šį laikotarpį imamas 2 Eu už vienas duris (pilnos komplektacijos: varčia, stakta, praplatinimai, apvadai, furnitūra) mokestis už kiekvieną kalendorinę sandėliavimo dieną, skaičiuojant nuo informavimo apie prekių pagaminimą / pristatymą į mūsų sandėlius datos. Užsakovui atsiskaičius, tačiau jam Prekių neatsiėmus šis mokestis neskaičiuojamas 30 kalendorinių dienų. Galutinio atsiskaitymo data yra laikoma pinigų užskaitymas Pardavėjo sąskaitoje. Sudarius sutartį laukodurys.lt ar kambariodurys.lt skelbiamose parduotuvėse galioja jose sutartos sąlygos.

 7. Šių Taisyklių ir Sąlygų priėmimas reiškia, kad Užsakovas susipažino dėl prekių Garantijų ir grąžinimo sąlygų. Jei Užsakovas su šiomis sąlygomis nesutinka, turi būti pasirašyta atskira Užsakymo sutartis.

 8. Ginčai, iškilę tarp Pardavėjo ir Užsakovo, sprendžiami derybų keliu, o joms nepavykus - pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

 9. Įgyvendinant Europos Parlamento ir tarybos direktyvą Nr. 2013/11/ES dėl alternatyvaus vartotojų ginčų sprendimo bei Europos parlamento ir tarybos reglamentą Nr. 524/2013 dėl elektroninio vartotojų ginčų sprendimo Europos Komisija sukūrė Elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformą: http://ec.europa.eu/odr/. Lietuvoje EGS platforma leidžia nepriklausomai, nešališkai, skaidriai, efektyviai, greitai ir teisingai internetu spręsti nacionalinius, ir Europos Sąjungos vidaus rinkoje kylančius tarpvalstybinius vartotojų ir el. prekybą vykdančių verslininkų ginčus. EGS platforma lengva naudotis, prie jos galima prisijungti visų rūšių įrenginiais. Platforma yra daugiakalbė. Joje teikiama automatinio vertimo paslauga, kad būtų lengviau spręsti skirtingose Europos Sąjungos valstybėse narėse įsikūrusių asmenų ginčus. Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba yra paskirta šios EGS platformos kontaktiniu centru Lietuvoje, kuris teikia pagalbą visoms ginčo šalims bet kuriame ginčo sprendimo etape.

 10. Jeigu Pirkėjas nėra patenkintas galutiniu Pardavėjo atsakymu, dėl vartojimo ginčų neteisminio sprendimo, gali kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, adresu: Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, Lietuva, elektroniniu paštu: tarnyba@vvtat.lt, telefonu: (8 5) 262 6751, interneto svetainėje: www.vvtat.lt, jos teritoriniuose padaliniuose apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje: http://ec.europa.eu/odr/ .


Informacija:

verkiu@durunamai.lt
tel. +37066422858